Barcelona siguron fitoren e parë në Champions League

Barcelona më në fund ka siguruar fitoren e parë në Champions pas dy humbjeve radhazi.

20.10.2021 / Sport

Barcelona siguron fitoren e parë në Champions League
Foto: Ilustrim

Katalanasit fituan 1-0 ndaj Dinamo Kiev me një gol të Pique në pjesën e parë, transmeton “albeu”.

Kjo fitore e ngjit skuadrën e Koeman në vendin e 3 me 3 pikë, 1 pikë më pak se Benfica e vendit të dytë dhe 3 pikë larg kreut që mbahet nga Bayern që ka 6 pikë.


Parandalimi është shërim! Tumor markerët dhe roli i tyre në diagnostifikimin e kancerit

Tumor markerët janë substanca që lëshohen nga qelizat kancerogjene ose prodhohen nga trupi në reagim ndaj një tumori malinj ose...

Lexo më shumë
KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *