Barcelona do të provojë ta kthejë Neymarin

Barcelona do të provojë që ta risjell Neymar në Camp Nou nga Paris Saint-Germain.

Sipas Mundo Deportivo katalanasit këtë do ta bëjnë në verën që vjen.

Braziliani ende dëshiron që të kthehet në Kataloni, andaj edhe klubi do të nis rinegocimin për ta arritur marrëveshjen 180 milionëshe në fund të sezonit.

Neymar ka kontribuuar me tetë gola dhe katër asistime për PSG në Ligue 1 në pjesën e parë të kampanjës 2019-20.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.