Liga e Kampionëve Barcelona bën hajgare, futet me formacionin e dytë kundër Interit

Inter dhe Barcelona luajnë në ndeshjen e xhiros së fundit të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve.

Barca në këtë ndeshje do të luaj pa disa nga futbollistët më të mirë, si Messi e Pique.

Këto janë formacionet zyrtare:

Inter: Handanovic, Biraghi, D’Ambrosio, Godin, Skriniar, De Vrij, Valero, Brozovic, Vecino, Martinez, Lukaku.

Barcelona: Neto, Wague, Todibo, Umtiti, Lenglet, Junior, Vidal, Rakitic, Alena, Perez, Griezmann./IndeksOnline/

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.