Bizneset Vende Pune Ofertat

Barcelona aktivizon levën e katërt ekonomike dhe do të jetë në gjendje të regjistrojë lojtarët e rinj

Barcelona aktivizon levën e katërt ekonomike dhe do të jetë në gjendje të regjistrojë lojtarët e rinj

12.08.2022 Sport

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë sot dhe paguaj me këste deri në 12 MUAJ.

Xavi Hernandez po merr frymë i qetësuar pasditen e kësaj të premteje pasi Barcelona tani ka tërhequr levën e saj të katërt ekonomike duke shitur 25 për qind të Barca Studios.

Lajmi do të thotë se katalanasit do të jenë në gjendje të regjistrojnë nënshkrimet e tyre të reja – dhe ata që rinovuan kontratat e tyre në klub – përpara hapjes së tyre në La Liga Santander kundër Rayo Vallecano.

Orpheus Media, e drejtuar nga Jaume Roures, ka blerë 24.5 për qind të Barca Studios, pasi Joan Laporta, Mateu Alemany dhe Rafa Yuste mbajtën një takim të enjten mbrëma.

Barcelona dërgoi të gjithë dokumentacionin përkatës të premten në mëngjes që LaLiga të studionte.

Sergi Roberto dhe Ousmane Dembele do të regjistrohen sërish, së bashku me Robert Lewandowski, Raphinha, Jules Kounde, Franck Kessie dhe Andreas Christensen.

Mbetet për t’u parë, megjithatë, nëse Barcelona do të duhet gjithashtu të shkarkojë Memphis Depay në mënyrë që të regjistrojë secilën nga nënshkrimet e tyre të verës. Për momentin, shenjat janë të mira për Azulgranët.

SuharekaOnline Media Rr. Brigada 123, pn, 23000 Suharekë,
Kosovë
Moler Andi Ndërtimtari Suharekë,
Kosovë
Lami Palace Gastronomi Rr. Brigada 123, Shirokë, Suharekë,
Kosovë
ISEFERI SH.P.K. Prodhim Zona Industriale-Shirokë, 23000 Suharekë,
Kosovë
Arkitekturë dhe Dizajn
Architecture/ Interior Design
Suharekë4 vende101 ditë

New Born Master

Kualifikohu për KODIN 95 në Maribor-Slloveni për kategorinë C, CE, D!

New Born Agency

Fluturime direkte nga Ljublana në Prishtinë dhe anasjelltas!

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë deri në 10,000 € me mundësi pagese deri në 36 muaj.

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë sot dhe paguaj me këste deri në 12 MUAJ.
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë