Ballkani publikon pamje ku shihet trajneri i Llapit duke e goditur lojtarin suharekas

Ballkani publikon pamje ku shihet trajneri i Llapit duke e goditur lojtarin suharekas
Fisnik Sadiku

28.04.2021 / Sport

Në ndeshjen e sotme Ballkani-Llapi e zhvilluar në Suharekë minuta e 33-të ka qenë momenti kur e gjithë situata ka eskaluar.

Pas një fauli të Potokut në Ramadanin dhe Gashit në Januzin, shpërtheu përleshja, mes lojtarëve dhe anëtarëve të stafit.

Qendra fizioterapeutike PHYSIO CURE CLINIC sjell eksperiencën gjermane në Suharekë

Për herë të parë në Komunën e Suharekës, të premtën më 14 maj në ora 14:00 hapet qendra fizioterapeutike e specializuar në trajtimin e problemeve të aparatit lëvizës, PHYSIO CURE CLINIC...

Lexo më shumë

Ballkani pak më parë ka publikuar pamje ku shihet një zyrtar i Llapit duke e goditur lojtarin suharekas.

Ndryshe ndeshja ka përfunduar me rezultat 1:0 në favor të klubit nga Suhareka.

RAPORTO