Ballkani pas ndeshjes me Gjilanin: Çdo goditje e rëndë na bënë më të fortë

FC Ballkani sot ka humbur ndeshjen 0-4 nga Gjilani.

E pas ndeshjës ka reaguar skuadra Suharekase e cila përmes një postimi në facebook ka thënë se çdo goditje e rëndë i bënë më të fortë, transmeton SuharekaOnline.

Reagimi i plotë:

FT |

Ballkani – Gjilani 0-4

Humbje e rende si vendas pas me shume se 20 muajve , dhe pikerisht nga i njejti trainer Bylbyl Sokoli kur udhehiqte Ferizajin .Cdo goditje e rende na bene me te forte.

Të dashur tifoz te klubit tonë mirupafshim ne sezonin pranveror

RAPORTO