Ballkani – Klaksvik, formacionet zyrtare

Ballkani dhe KI Klaksvik do të takohen në kuadër të rrethit të tretë të eliminatoreve të Ligës së Konferencës.

Ballkani – Klaksvik, formacionet zyrtare

Ndeshja do të zhvillohet në stadiumin ‘Fadil Vorri’ dhe fillon në ora 20:00.

Ilir Daja ka vendosur të luajë në portë me Damir Ljuljanovic, ndërsa në mbrojtjen janë Armend Thaqi, Lumbardh Dellova, Astrit Thaqi dhe Leonit Abazi.


Në mesfushë janë emra si Liridon Emërllahu, Edvin Kuc dhe Meriton Korenica.

Sulmi i është besuar, Albion Rrahmanit, i cili do të mbështetet nga Ermal Krasniqi dhe Nazmi Gripshi.

Formacionet zyrtare:

KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë