Ballkani jep pagat e plota edhe për këtë muaj futbollistëve

Skuadra e Ballkanit ka kryer obligimet financiare ndaj stafit dhe futbollistëve të tyre.

Kështu së paku lë të kuptoj postimi i fundit i trajnerit Ismet Munishi që ndrejton këtë skuadër, shkruan Gazeta Olle.

“Ta gezoni 100 %. I madhi Arsim Kabashi.

Folni tash disa qe fillut me hap gojen llama llama llama”, ka shkruar trajneri i Ballkanit në rrjetin social ‘Facebook’.

Ballkani është një nga skuadrat e pakëta që po kryen pagat e plota për futbollistë, pas krizës së shkaktuar nga koronavirusi.

RAPORTO