Ballkani i pandalshëm, mposht edhe Arbërinë

Skuadra e Ballkanit ka arritur të shënoj fitorën e radhës në Superligën e Kosovës.

Klubi i qytetit të Suharekës “Ballkani” sot ka arritur të shënoj fitore me rezultat 4:2 kundër Arbërisë.

Golat e shënuara në këtë ndeshje për “Xhebrailat” ishin nga Mirlind Daku x2, Armend Thaçi dhe Ermal Krasniqi.

Me këtë fitore, Ballkani e vazhdon ecurinë pozitive në këtë fillim të sezonit, kurse Arbëria pëson humbjen e dytë këtë sezon.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.