Ballkani e “dridhë” merkaton, e merr mbrojtësin e Hajdukut të Splitit

Ballkani pritet të përforcohet në janar me synime të qarta për të siguruar titullin e kampionit.

Ballkani e “dridhë” merkaton, e merr mbrojtësin e Hajdukut të Splitit

Gazetari Arlind Sadiku raporton se skuadra nga Suhareka ka siguruar shërbimet e Lumbardh Dellovës.

Qendërmbrojtësi i Hajdukut të Splitit tregoi te Prishtina cilësitë e tij dhe bëri diferencën në qendër të mbrojtjes.


Nuk janë bërë të ditura ende detajet e marrëveshjes por thuhet se Ballkani ka mposhtur Dritën e Prishtinën për shërbimet e 22 vjeçarit.

“Ekskluzive. Ballkani ‘godet’ fuqishëm, arrinë marrëveshje me Lumbardh Dellovën. Së shpejti pritet zyrtarizimi.

Prishtina dhe Drita ishin në bisedime me mbrojtësin kosovar”, ka shkruar Sadiku në Facebook.

KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë