Ballkani e “dridhë” merkaton, e merr mbrojtësin e Hajdukut të Splitit

Ballkani pritet të përforcohet në janar me synime të qarta për të siguruar titullin e kampionit.

21.12.2021 / Sport

Ballkani e “dridhë” merkaton, e merr mbrojtësin e Hajdukut të Splitit
Foto: Ilustrim

Gazetari Arlind Sadiku raporton se skuadra nga Suhareka ka siguruar shërbimet e Lumbardh Dellovës.

Qendërmbrojtësi i Hajdukut të Splitit tregoi te Prishtina cilësitë e tij dhe bëri diferencën në qendër të mbrojtjes.


Nuk janë bërë të ditura ende detajet e marrëveshjes por thuhet se Ballkani ka mposhtur Dritën e Prishtinën për shërbimet e 22 vjeçarit.

“Ekskluzive. Ballkani ‘godet’ fuqishëm, arrinë marrëveshje me Lumbardh Dellovën. Së shpejti pritet zyrtarizimi.

Prishtina dhe Drita ishin në bisedime me mbrojtësin kosovar”, ka shkruar Sadiku në Facebook.

Pse të shkojmë tek mjeku kur ndihemi mirë?!

Mjekët këshillojnë kontrolle të vazhdueshme mjekësore çdo 6 muaj apo 1 vit në çfarëdo moshe të jeni, mirëpo pas kalimit...

Lexo më shumë
KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *