Bale nuk ka plane për të lënë Real Madridin

Gareth Bale nuk planifikon të largohet nga Real Madrid këtë verë, pavarësisht përballjes me mundësinë e një ndalimi prej 12 lojë për një gjest të turpshëm që ai i bëri tifozëve javën e kaluar.

Kohët e fundit ka pasur spekulime për të ardhmen e Gareth Bale, por Times po raportonë se klubi dhe lojtari janë të kënaqur me situatën aktuale të Bale.

Cilin nga kryetarët e degëve të partive në Suharekë do ta votoni në zgjedhjet e 14 shkurtit?

Kjo do të vijë si një lajm i keq për Unitedin, i cili ka qenë admirues afatgjatë i ish-Tottenhamit dhe Chelseas.

Blues thuhet se janë aq të prirur për të siguruar shërbimet e Bale se janë të gatshëm ta bëjnë atë lojtarin më të paguar në Premier Ligë.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
RAPORTO