Arsenal nuk heqë dorë nga Denis Suarez

  • 19.01.2019
Arsenal nuk heqë dorë nga Denis Suarez

Skuadra angleze, Arsenal tash e sa kohë ka vendosur që ta blejë mesfushorin e Barcelonës, Denis Suarez por skudara katalunase nuk po pranon asnjë ofertë nga skuadra angleze.

Suarez në kohën e fundit ka arritur një marrëveshje me Barcelonën, dhe për këtë arsye është njoftuar publiku dhe skuadrat e tjera që Suarez do të qëndrojë në Barcelonë.


Megjithatë, Arsenal ka përpiluar një ofertë tjetër për yllin e skuadrës katalunase, kjo ofertë bëhet e ditur se është shumë më e mirë.

Stafi i klubit anglez, ka vendosur që nëse transferohet Denis Suarez do të paguhet 2 milionë euro në fillim, po ashtu do të paguhet edhe 20 milionë euro shtesë që të shtyjë Suarezin të bëjë marrëveshje të përhershme me skuadrën angleze.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë