Armstrong nuk ka keqardhje për shkëmbimin e tij nga Celtic në Southampton

14.11.2018

Ish-mesfushori i Celtic Stuart Armstrong është i lumtur me lëvizjen e tij në Southampton pavarësisht formës së dobët të ekipit dhe mungesës së tij në skuadrën e parë. Në kombëtarën e Skoci-së u bashkua: Victor Wanyama, Fraser Forster dhe Virgil van Dijk në një listë në rritje të lojtarëve të cilët kanë ndryshuar Celtic Park […]

Armstrong nuk ka keqardhje për shkëmbimin e tij nga Celtic në Southampton Foto: Ilustrim

Ish-mesfushori i Celtic Stuart Armstrong është i lumtur me lëvizjen e tij në Southampton pavarësisht formës së dobët të ekipit dhe mungesës së tij në skuadrën e parë.

Në kombëtarën e Skoci-së u bashkua: Victor Wanyama, Fraser Forster dhe Virgil van Dijk në një listë në rritje të lojtarëve të cilët kanë ndryshuar Celtic Park për St Mary’s në vitet e fundit.

Por ai ende duhet të ketë ndikim të njëjtë pasi ka filluar vetëm dy herë në Premier Ligë dhe nuk ka mundur të shënojë.