Armstrong nuk ka keqardhje për shkëmbimin e tij nga Celtic në Southampton

Mesfushori skocez ka luftuar për fillimin e rregullt në St Mary’s, por ai mbetet i lumtur me vendimin e tij për të nënshkruar për anën e Mark Hughes

Armstrong nuk ka keqardhje për shkëmbimin e tij nga Celtic në Southampton

Ish-mesfushori i Celtic Stuart Armstrong është i lumtur me lëvizjen e tij në Southampton pavarësisht formës së dobët të ekipit dhe mungesës së tij në skuadrën e parë.

Në kombëtarën e Skoci-së u bashkua: Victor Wanyama, Fraser Forster dhe Virgil van Dijk në një listë në rritje të lojtarëve të cilët kanë ndryshuar Celtic Park për St Mary’s në vitet e fundit.


Por ai ende duhet të ketë ndikim të njëjtë pasi ka filluar vetëm dy herë në Premier Ligë dhe nuk ka mundur të shënojë.

KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

N'minuta
Zëri i Qytetarëve
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Digjet një veturë në autostradë, afër fshatit Gelancë të Suharekës
Digjet një veturë në autostradë, afër fshatit Gelancë të Suharekës