Altini i Golden Eagle Yllit i nënshtrohet një operimi, klubi i uron shërim dhe rikthim sa më të shpejtë

Basketbollisti i klubit suharekas, Golden Eagle Ylli, Altini i është nështruar një operimi.

Altini i Golden Eagle Yllit i nënshtrohet një operimi, klubi i uron shërim dhe rikthim sa më të shpejtë

Altini i është nënshtruar një operimi të miniskusit dhe ligamentit të këmbës.

Klubi i Golden Eagle Yllit i ka uruar shërim dhe rikthim sa më të shpejtë në parket.


“Forca Altin të presim më të forte”, ka shkruar klubi suharekas në “Facebook”.

Postimi i plotë i KB Yllit:

Shërim të shpejtë Altin.

Sot Altini ju nënshtrua një operimi të miniskusit dhe ligamentit të këmbës. Klubi i uron shërim dhe rikthim sa më të shpejtë në parket.

Forca Altin të presim më të fortë!

KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë