Alexandre Lacazzete dhe Aaron Ramsey kthehen në Arsenal

31.03.2018

Lacazette ka munguar që nga 12 shkurti kur ishte lënduar në gju ndërsa Aaron Ramsey i është dashur ndërhyrje e lehtë kirurgjikale. Arsenali do të ndeshet kundër Stoke Cityt të shtunën më 1 prill, nga ora 14:30. /Insporti.com

Alexandre Lacazzete dhe Aaron Ramsey kthehen në Arsenal Foto: Ilustrim

Lacazette ka munguar që nga 12 shkurti kur ishte lënduar në gju ndërsa Aaron Ramsey i është dashur ndërhyrje e lehtë kirurgjikale.

Arsenali do të ndeshet kundër Stoke Cityt të shtunën më 1 prill, nga ora 14:30. /Insporti.com