Alexandre Lacazzete dhe Aaron Ramsey kthehen në Arsenal

Arsenali më në fund do të jetë me ekipë të plotë në ndeshjen e ardhshme të Premier League kundër stoke Cityt, që zhvillohet të dielën. Arsenalit i kanë munguar këta dy lojtarë me lëndimie gjatë tërë sezonit por tash janë rikthyer në stërvitje dhe gjithçka duket se do të shkoj mirë për ekipin nga Londra.Alexandre Lacazzete dhe Aaron Ramsey, sot kanë ushtruar me ekipin e Arsenalit në stërvitje të plotë para ndeshjes me Stoke Cityn.

Alexandre Lacazzete dhe Aaron Ramsey kthehen në Arsenal

Lacazette ka munguar që nga 12 shkurti kur ishte lënduar në gju ndërsa Aaron Ramsey i është dashur ndërhyrje e lehtë kirurgjikale.

Arsenali do të ndeshet kundër Stoke Cityt të shtunën më 1 prill, nga ora 14:30. /Insporti.com


KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

N'minuta
Zëri i Qytetarëve
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Digjet një veturë në autostradë, afër fshatit Gelancë të Suharekës
Digjet një veturë në autostradë, afër fshatit Gelancë të Suharekës