Aguero zbulon arsyet prapa ngjyrës tronditëse të flokëve

  • 23.11.2018
Aguero zbulon arsyet prapa ngjyrës tronditëse të flokëve

Ylli i Manchester Cityt Sergio Aguero ka pranuar të ngjyroste flokët para derbit kundër Manchester Unitedit për shkak të një basti me një anëtar të familjes.

Sulmuesi 30-vjeçar tronditi shikuesit kur doli nga tuneli i stadiumit Etihad në ditën e derbit me flokët e zakonshëm ngjyrë kafe të errët të ngjyrosur me një stil argjendi të mrekullueshëm.


Megjithatë, ndryshimi në paraqitjen fizike nuk ndikoi në rekordin e fortë të Aguero ndaj Devilëve të Kuq pasi shënoi golin e dytë në një fitore të rehatshme 3-1 – një përpjekje që barazoi rekordin e Wayne Rooney për tetë sulme në ndeshje.

“Vëllai im më sfidoi, nuk guxon ta bësh para ndeshjes kundër Unitedit, dhe unë e bëra atë. Djali tim i pëlqen dhe është i lumtur “, tha Aguero.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë