Agjenti i Lukakut i sigurtë: Romelu është i lumtur te Interi

Agjenti i Lukakut i sigurtë: Romelu është i lumtur te Interi
Çlirim Gashi

10.06.2021 / Sport


Romelu Lukaku pritet të vazhdoj karrierën te skuadra e Interit edhe pse ka oferta të shumta nga klubet europiane.

Agjenti i futbollistit belg, Pastorello e konfirmon për ‘Sky Sport’ se Romelu do të qëndroj te Interi.

“Romelu është i lumtur te Interi. Ai ka kontratë, dhe s’ka asnjë problem. Situata është e qetë”, ka thënë agjenti i lojtarit, transmeton “albeu”.

Kujtojmë që për Lukakun interesim të madh kishte klubi i Chelseat.

RAPORTO