AC Milan dëshiron Fabregas dhe Bakayoko

  • 04.12.2018
AC Milan dëshiron Fabregas dhe Bakayoko

AC Milan ja ka vënë syrin ekipit të Chelseas, ekipi italian dëshiron dy mesfushorët e Chelseas, Cesc Fabregas dhe Tiemoue Bakayoko, njoftuan gazetat e sportit të Italisë.

Ekipi Italian para disa jave ka shprehur dëshirën për mesfushorin e Chelseas Cesc Fabregas, por tani Milan ka njoftuar se huazimin e Bakayoko-s të bëhet marrëveshja për blerjen e tij.


AC Milan ka bërë të ditur se marrëveshja për Bakayokon dhe Fabregas të bëhet shumë shpejt, mesfushorin Cesc Fabregas mund ta blejnë për 10 milionë euro, ndërsa Tiemoue Bakayoko do të kushtojë rreth 35 milionë euro.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë