Laboratori RIOLAB
  • Info
  • Kontakti
Mjekësi Laboratori “RIOLAB” në shërbim të pacientëve është një investim tjetër që synon rritjen e mëtejshme të kualitetit të shërbimit shëndetësor në vendin tonë.Me teknologjin e fjalës së fundit në aparatura dhe shërbim cilësor, ky laborator ofron kushtet më të mira për marrjen e cdo lloj shërbimi laboratorik. Stafi i kualifikuar dhe në trajnim të vazhdueshëm mundëson për të të gjithë pacientët e qdo grup moshe një gamë të gjerë të analizave laboratorike dhe realizimi sipas të gjitha standardeve .
Rr.Luigj Gurakuqi, 23000 Suharekë, Kosovë 044 400 707 info@riolab-ks.com https://www.riolab-ks.com
Laboratori RIOLAB

Parandalimi është shërim

më shumë
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë