ISEFERI SH.P.K.
  • Info
  • Kontakti
Prodhim Me një traditë dhe kualitet ndër gjenerata, që nga viti 1974, ISEFERI ka prodhuar kubëza me cilësi të lartë për projekte rezidenciale dhe tregtare. ISEFERI është një nga kompanitë prestigjioze dhe më të vjetra të prodhimit dhe furnizimit të produkteve të betonit të peisazhit të fortë me cilësi të lartë në Kosovë, e sidomos i specializuar në prodhimin e kubëzave. Ne ofrojmë një shumëllojshmëri të gjerë të formave, ngjyrave dhe madhësive për të plotësuar nevojat dhe kërkesat tuaja. Qëllimi
Zona Industriale-Shirokë, 23000 Suharekë, Kosovë +383 44 222 808 contact@i-seferi.com https://www.i-seferi.com
ISEFERI SH.P.K.

ISEFERI - kualitet ndër gjenerata!

ISEFERI SH.P.K.

ISEFERIpër produktet tona pesha është vetëm numër!

më shumë
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë