Melisa publikon këngën “U kry”, shfaqet joshëse në videoklip

Artistja e re, Melisa Lleshi, gjatë ditës së sotme (e premte) ka lansuar projektin e parë muzikor.

Kjo është bërë e ditur përmes një postimi në rrjetin social Instagram, derisa kishte shpërndau edhe sekuenca nga klipi i ri.

“U kry” mban titullin prodhimtaria muzikore, për instrumentalin e së cilës është përkujdesur producenti Bini Diez.

Tekstin e ka shkruar producenti dhe ImeperiAlb, kurse për xhirimet e klipit u përkujdes Imagine Films.

Melisa u pa me një stil tejet të veçantë, ndërsa mori vëmendje më lëvizjet provokuese që bënte.

RAPORTO