Gold AG dhe Rifat Berisha publikojnë këngën e re “Flaka e maleve”

Gold AG dhe Rifat Berisha publikojnë këngën e re “Flaka e maleve”
F K

28.04.2021 / Rozë

Këngëtari i njohur shqiptarë, Golg AG së fundmi ka qenë aktiv në lansimin e projekteve të reja muzikore.

Gold AG përmes një postimi në rrjetin e tij soial në ‘Instagram’ ka bërë të ditur se ka publikuar këngën e tij të re.

“Flaka e maleve” mban titullin prodhimtaria muzikore, për orkestrimin e së cilës është përkujdesur Fatos Canolli.

Për tekstin dhe muzikën është përkujdesur vet artisti, ndërsa në duet e ka ftuar edhe Rifat Berishën.

Projektin e dy këngëtarëve në fjalë tashmë e gjeni edhe në platformën Youtube.

RAPORTO