Gjon Muharremaj ka një lajm të mirë për fansat, paralajmëron koncert në Shqipëri

Gjon Muharremaj ka një lajm të mirë për fansat, paralajmëron koncert në Shqipëri
F K

03.07.2021 / Rozë

I suksesshmi Gjon Muharremaj ka jap lajmin e mirë për fansat.

Djaloshi i suksesshëm nga Suhareka i cili ngriti Zvicrën në vendin e tretë në Eurovisionin e 2021-tës, sot ka hapë një pyetësor në Instagram.

Gjoni është pyetur se a do të mbajë koncert në Shqipëri, ku përgjigjja e tij ishte pozitive meqë rast ndau edhe detaje të papritura.

Ai ka rrëfyer se më 31 korrik do të mbajë koncert në Shqipëri.

“Yep, the @zafestival, 31.07 2021”, kjo ishte përgjigjja e Gjon’s Tears.

“Tout l’Univers” ishte kënga me të cilën kosovari përfaqësoi Zvicrën në “Eurovision 2021”./Lajmi.net/

LAMI Palace – Bëhuni pjesë e ambientit mbretëror duke shijuar çdo detaj!

LAMI Palace një vend i veçantë i ndërtuar dhe dizajnuar me një shije të rrallë dhe unike ofron momente të...

Lexo më shumë

Të fundit