Dua Lipa ndan pamje nga performanca spektakolare për natën e Vitit të Ri

Dua Lipa njihet për performanca spektakolare, ku kjo performancë nuk mungojë edhe në një koncert për natën e Vitit të Ri.

Artistja e njohur, Dua Lipa e mbajti koncertin për Vitin e Ri, por kësaj here pa publik.

Sipas disa imazheve të ndara nga Dua Lipa shihet se ajo ishte bashkë edhe me balerinat.

Cilin nga kryetarët e degëve të partive në Suharekë do ta votoni në zgjedhjet e 14 shkurtit?

Këtë herë artistja e mirënjohur shqiptare kishte zgjedhur që të veshë një kostum shumëngjyrësh.

Dua shprehet shumë e lumtur që pavarësisht situatës, pati mundësi të mbajë koncerte dhe ta argëtojë publikun, ndërsa ua uroi të gjithëve Vitin e Ri.

RAPORTO