“Aventura” kënga më e re e Ronela Hajatit vjen me 20 maj

“Aventura” kënga më e re e Ronela Hajatit vjen me 20 maj
Fjolla Hoxha

15.05.2021 / Rozë

Këngëtarja nga Shqipëria, Ronela Hajati, ka paralajmëruar fansat për publikimin e projektit të saj të radhës. “Aventura” titullohet kënga e re nga Ronela që do të publikohet më 20 maj.

Një pjesë të shkurtër të këngës, këngëtarja e ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram. “Kjo këngë do të jetë festimi i heqjes së orës policore 20 maj.

Mezi po pres të dëgjohet në klub këtë verë. Dhe është vetëm fillimi”, ka shkruar Ronela krahas videos.

RAPORTO