Vjedhi dyer e shufra metali në vlerë prej 50 euro, arrestohet një i dyshuar në Suharekë

Më 22 janar të këtij viti është raportuar se një person i dyshuar ka vjedhur një palë dyer të metalit dhe shufra metali.

Në lidhje me këtë rast SuharekaOnline mëson se nga policia është arrestuar një person i dyshuar.

Në bazë të informacioneve i dyshuari kishte vjedhur një palë dyer dhe shufra metali në vlerë prej 50 euro.

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

RAPORTO