38 aksidente trafiku brenda 24 ore në Kosovë

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë kan ndodhur 38 aksidente trafiku.

Nga policia është bërë e ditur se gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë kanë ndodhur 38 aksidente trafiku, ku njëra prej tyre ka përfunduar me fatalitet, njofton SuharekaOnline.

Policia gjithashtu njofton se 19 aksidente të tjera kanë përfunduar me persona të lënduar dhe 18 me dëme materiale.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.