Vetura godet një çiklist në Prizren, i lënduari dërgohet në spital

  • 12.01.2023
Vetura godet një çiklist në Prizren, i lënduari dërgohet në spital

Mospërshtatja e shpejtësisë me kushtet e rrugës, mosrespektimi i rregullave në trafik dhe kushtet atmosferike janë disa nga arsyet që shkaktohen aksidentet në trafik.

Një aksident trafiku ka ndodhur dje rreth orës 08:10 në Prizren, raporton SuharekaOnline.

Policia e Kosovës ka njoftuar se një person deri sa ishte duke ngarë veturën e tij nga pakujdesia ka goditur një çiklist.


Përveç dëmeve materiale lëndim trupor ka pësuar çiklisti dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor në Spitalin e Prizrenit.

AKSIDENT TRAFIKU ME LËNDIME Rr. Ismail Kryeziu, Prizren 11.01.2023 – 08:10. I dyshuari mashkull kosovar, deri sa ishte duke ngarë veturën e tij nga pakujdesia godet çiklistin mashkull kosovar, ku përveç dëmeve materiale lëndim trupore pëson çiklisti dhe i njëjti dërgohet për tretman mjekësor në Spitalin e Prizrenit” thuhet në raportin e policisë.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë