Tentoi ta vjedhë një veturë, arrestohet në flagrancë i dyshuari në Prizren

  • 29.11.2022
Tentoi ta vjedhë një veturë, arrestohet në flagrancë i dyshuari në Prizren

Rastet e vjedhjeve në vendin tonë kohëve të fundit janë shpeshtuar, një gjë e tillë po bëhet e ditur nga raporti 24 orësh i Policisë së Kosovës.

Një rast i tillë është raportuar të hënën në Policinë e Prizrenit.

Policia e Kosovës në Prizren bën të ditur se të hënën rreth orës 02:08 një i dyshuar është zënë në flagrancë duke vjedhur një veturë.


I dyshuari është arrestuar dhe gjatë kontrollit i janë gjetur dhe konfiskuar një kaçavide, një set çelësa si dhe një pajisje elektronike për deaktivizimin e alarmit dhe të GPS-it të automjeteve.

Policia e Kosovës në Prizren ka njoftuar se pas intervistimit me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë