Sulomi fizikisht një familjar, arrestohet një femër në Prizren

  • 04.11.2022
Sulomi fizikisht një familjar, arrestohet një femër në Prizren

Rastet e dhunës në familje janë një nga shumë shqetësimet e qytetarëve të cilat raportohen në polici dhe trajtohen nga institucionet e Kosovës.

Një rast jo i zakonshëm ka ndodhur në Prizren, nga burime të SuharekaOnline bëhet e ditur se një femër dyshohet se ka sulmuar fizikisht një mashkull.

Poashtu rasti është konfirmuar edhe nga Policia e Kosovës në Prizren në raportin 24 orësh thuhet se rasti është lajmruar dje rreth orës 16:00 dhe se e dyshuara është arrestuar.


Poashtu, policia bënë të ditur se viktima ka pësuar lëndime trupore dhe si pasojë është dërguar për tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit e dyshuara është dërguar në mbajtje.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë