Bizneset Vende Pune Ofertat

Suharekasi sulmohet fizikisht nga dy të persona, të dyshuarit arratisen nga vendi i ngjarjes

Suharekasi sulmohet fizikisht nga dy të persona, të dyshuarit arratisen nga vendi i ngjarjes

11.08.2023 Ligji

Sigurimi Internacional

Ofertë speciale

Mosmarrëveshjet e ndryshme mes qytetarëve, në shumicën e rasteve përfundojnë me kanosje e sulme fizike, ku nga to pësojnë viktimat.

Një rast i sulmit fizik, ka ndodhur në mbrëmjen e së enjtes rreth orës 20:20 në rrugën “Brigada 123” në Suharekë, raporton SuharekaOnline.

Sipas raportit të policisë thuhet se një person ka deklaruar në polici se si pasojë e një mosmarrëveshje të mëhershme është sulmuar fizikisht nga dy persona të dyshuar.

Si pasojë e sulmit fizik, viktima ka pësuar lëndime trupore ku edhe i është ofruar tretman mjekësor, ndërsa të dyshuarit janë arratisur nga vendi i ngjarjes.

Njësitet policore janë duke e hetuar rastin në fjalë.

Rr. Brigada 123, Suharekë, 10.08.2023-20:20 Viktima mashkull  kosovar ka raportuar se si pasojë e një mosmarrëveshje të mëhershme është sulmuar fizikisht nga dy të dyshuar  kosovarë. Viktimës i është ofruar tretman mjekësor, ndërsa të dyshuarit janë arratisur nga vendi i ngjarjes. Njësitet policore janë duke hetuar rastin.” thuhet në raportin e policisë.

Print House Reklama/Shtyp Rr. Bajram Curri - Suharekë,
Kosovë
PRIMA QERAMIKA Tjera Shirokë, Suharekë,
Kosovë
Kompania e pastrimit JOKER Tjera Suharekë,
Kosovë
FURRA PIZZERIA KOSOVARJA2 Gastronomi Rr.Xhavit Syla Suharek,
Kosovë
Arkitekturë dhe Dizajn
Architecture/ Interior Design
Suharekë4 vende89 ditë

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë deri në 10,000 € me mundësi pagese deri në 36 muaj.

New Born Master

Kualifikohu për KODIN 95 në Maribor-Slloveni për kategorinë C, CE, D!

New Born Agency

Fluturime direkte nga Ljublana në Prishtinë dhe anasjelltas!

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë sot dhe paguaj me këste deri në 12 MUAJ.
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë