Sllapuzhan arrestohen dy persona, gjuajtën me armë!

24.01.2019

Në fshatin Sllapuzhan të Suharekë janë arrestuar dy persona. Të njëjtin gjatë një ahengu familjar kishin gjuajtur me armë zjarri, njofton raporti policor. Nga të dyshuarit janë konfiskuar dy pushkë të gjuetisë, dy pistoleta, 13 fishekë dhe 12 gëzhoja të kalibrave të ndryshëm. Pas intervistimit dy të dyshuarit me urdhër të prokurorit, janë liruar në […]

Sllapuzhan arrestohen dy persona, gjuajtën me armë! Foto: Ilustrim

Në fshatin Sllapuzhan të Suharekë janë arrestuar dy persona.

Të njëjtin gjatë një ahengu familjar kishin gjuajtur me armë zjarri, njofton raporti policor.

Nga të dyshuarit janë konfiskuar dy pushkë të gjuetisë, dy pistoleta, 13 fishekë dhe 12 gëzhoja të kalibrave të ndryshëm.

Pas intervistimit dy të dyshuarit me urdhër të prokurorit, janë liruar në procedurë të rregullt.