Rrihen mes vete tre persona në Prizren, dy prej tyre marrin trajtim mjekësor

  • 26.12.2022
Rrihen mes vete tre persona në Prizren, dy prej tyre marrin trajtim mjekësor

Policia e Kosovës në Prizren ka njoftuar se tre persona të dyshuar janë rrahur me njëri-tjetrin.

Të dielën rreth orës 20:30 në Stacionin Policor në Prizren është nraportuar për një rast të sulmit fizik mes tre personave, raporton SuharekaOnline.

Si pasojë dy të dyshuar kanë pësuar lëndime të lehta trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor.


Policia e Kosovës në Prizren bën të ditur se palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

Prizren, 25.12.2022 – 20:30. Është raportuar se tre të dyshuar meshkuj kosovarë kanë sulmuar fizikisht njëri tjetrin. Dy të dyshuarit kanë pësuar lëndime të lehta trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor. Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.” thuhet në njoftimin e policisë.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë