Rrihen mes vete katër persona në Prizren, lëndohet njëri prej tyre

  • 29.12.2022
Rrihen mes vete katër persona në Prizren, lëndohet njëri prej tyre

Katër persona janë arrestuar pasi janë përfshi në një rrahje mes vete dhe si pasojë njëri prej tyre ka pësuar lëndime dhe ka pranuar tretman mjekësor.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të mërkurën rreth orës 02:30, në Prizren.

Po ashtu në raport bëhet e ditur se të gjithë personat e dyshuar me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje për 48 orë.


“Prizren 28.12.2022 – 02:30. Janë arrestuar katër të dyshuar meshkuj kosovarë të cilët për shkaqe ende të panjohura në një restorant janë përfshi në rrahje në mes veti dhe si pasoj njëri prej tyre ka pësuar lëndime dhe ka pranuar tretman mjekësor. Të gjithë personat e dyshuar me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje për 48 orë.” thuhet në raportin e policisë.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë