Rrihen mes vete 6 persona në Prizren, prej tyre 3 mbesin të lënduar ndërsa tre të tjerë arrestohen

  • 20.01.2023
Rrihen mes vete 6 persona në Prizren, prej tyre 3 mbesin të lënduar ndërsa tre të tjerë arrestohen

Gjashtë persona janë përfshirë në një rrahje e cila ka ndodhur të enjten në Prizren.

Policia e Kosovës në Prizren ka njoftuar se dje rreth orës 12:30, gjatshtë persona janë rrahur mes vete, ku si pasojë e sulmit fizik kanë mbetur të lënduar tre prej tyre, raporton SuharekaOnline.

Sipas njoftimit të Policisë bëhet e ditur se rasti ka ndodhur në rrugën “Ismail Haki” në Prizren.


Poashtu, është bërë e ditur se të lënduarit kanë pranuar tretman mjekësor, ndërsa të dyshuarit janë arrestuar.

Policia e Kosovës në Prizren ka njoftuar se pas intervistimit me vendim të prokurorit të dyshuarit janë liruar dhe se rasti shkon në procedurë të rregullt.

Rr. Hafez Ismail Haki, Prizren 19.01.2023-12:30. Tre viktimat  meshkuj kosovarë kanë pranuar tretman mjekësor pasi që të njëjtit janë sulmuar fizikisht nga tre të dyshuar meshkuj kosovar. Të dyshuarit janë arrestuar dhe pas intervistimit me vendim te prokurorit janë liruar ne procedurë të rregullt.” thuhet në njoftimin e policisë.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë