Prizren, dy zyrtar policorë kanosen përmes rrjeteve sociale – arrestohet i dyshuari

  • 08.11.2022
Prizren, dy zyrtar policorë kanosen përmes rrjeteve sociale – arrestohet i dyshuari

Me zhvillimin e teknologjisë dhe avancimin e saj, të gjithë personat të cilët kanë dëshirë mund të qasen në rrjete sociale dhe kanë mundësi të ndryshme për t’i shfrytëzuar.

Mirëpo, jo gjithmonë njerzit rrjetet sociale i përdorin për informin dhe argëtim, sepse kohëve të fundit të njejtat nga persona dhe qellime të ndryshme po keqpërdoren.

Një rast i tillë ka ndodhur edhe në Prizren, ku dy dy zyrtar policorë janë kanosur nga një person i dyshuar përmes rrjeteve sociale.


Rasti është lajmëruar në Policinë e Kosovës në Prizren dhe i dyshuari është arrestuar.

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë