Prizren, arrestohet një 27-vjeçar i kërkuar për dhunim

  • 08.11.2022
Prizren, arrestohet një 27-vjeçar i kërkuar për dhunim

Policia e Kosovës njoftoi këtë të martë se ka arrestuar një 27-vjeçar me inicialet O.G nga Prizreni, i kërkuar me urdhër-arrest të gjykatës për veprën penale “Dhunimi”.

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një 27 vjeçar me inicialet O.G në Prizren të dyshuar për vepren penale “Dhunimi” dhe se i njejti është dërguar para gjyqtarit kompetent.

Sipas njoftimit të policisë thuhet se gjykata ka caktuar masën e paraburgimit për 30 ditë për të dyshuarin.


Njoftimi i plotë:

Arrestohet një person i kërkuar për veprën penale “Dhunimi”, i caktohet paraburgimi prej 30 ditësh

Prizren,08 Nëntor 2022

Me datë 07 Nëntor 2022, rreth orës 14:00 Njësiti për realizimin e urdhëresave të gjykatës të Stacionit Policor Prizren , ka lokalizuar dhe ka arrestuar personin O. G (27 vjeçar) nga Prizreni, i kërkuar me urdhër arrest të gjykatës për veprën penale “Dhunimi “.

Pas arrestimit të personit të kërkuar ai është dërguar para gjyqtarit kompetent , Gjykata ka caktuar masën e paraburgimit për 30 ditë për të dyshuarin.

I njëjti është përcjell për në burgun e Prishtinës.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë