Persona të panjohur ia vjedhin cigaret në depo në Suharekë

  • 22.01.2019
Persona të panjohur ia vjedhin cigaret në depo në Suharekë

Policia e Kosovës gjatë një komunikate për media, thuhet se gjatë një raporti nga një person, në mëngjesin e djeshëm ka ndodhur një vjedhje, ku persona të panjohur kanë hyrë me forcë në një depo dhe kishin vjedhur cigare të brendeve të ndryshme.

Në raport thuhet se vjedhja kishte ndodhur dje në orët e hershme të mëngjesit në rrugën ‘Endrit Kavaja’ në Suharekë.


Policia e Kosovës, kishte reagur menjëherë duke dalur në vendin e ngjarjes njësitë policore.

Rasti është nën hetime dhe deri më tani nuk është arritur që të identifikohet asnjë i dyshuar.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë