Pas një mosmarrëveshje në lokal, një person sulmoi fizikisht një tjetër dhe u largua – Rasti duke u hetuar nga policia

  • 25.01.2023
Pas një mosmarrëveshje në lokal, një person sulmoi fizikisht një tjetër dhe u largua – Rasti duke u hetuar nga policia

Rastet kur mosmarrëveshjet mes personave të ndryshëm, si në shoqëri, punë, familje apo edhe në vende të tjera janë të shpeshta që përfundojnë me sulme fizike, raste këto të cilat janë pothuajse të përditshme dhe sfidë për institucionet e vendit.

Një rast i sulmit fizik mes dy personave është raportuar dje rreth orës 20:30 në Stacionin Policor në Prizre, raporton SuharekaOnline.

Në bazë të raportit të policisë bëhet e ditur se një person i dyshuar kishte shkuar në lokalin e viktimës dhe pas një mosmarrëveshje i njëjti e kishte sulmuar fizikisht dhe pastaj kishte ikur në drejtim të panjohur.


Si pasojë e sulmit fizik policia njofton se viktima ka pranuar edhe tretman mjekësor.

Ndërsa, lidhur me rastin në fjalë policia ende nuk ka njoftuar se a është arrestuar vetëm se thuhet se rasti është duke u hetuar nga njësitet policore.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë