Bizneset Vende Pune Ofertat

Një femër pëson lëndime trupore nga personi me të cilin bashkëjetonte, i dyshuari ende në kërkim policor

Një femër pëson lëndime trupore nga personi me të cilin bashkëjetonte, i dyshuari ende në kërkim policor

05.08.2023 Ligji

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë sot dhe paguaj me këste deri në 12 MUAJ.

Mosmarrëveshjet e ndryshme verbale, në shumicën e rasteve përfundojnë me sulme fizike të cilat shkaktojnë edhe lëndime trupore tek viktimat.

Një rast i tillë ka ndodhur të premtën e 4 gushtit, raporton SuharekaOnline.

Policia e Kosovës në Prizren ka njoftuar se të premtën një femër ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga i dyshuari me të cilin bashkëjetonte.

Si pasojë e sulmit fizik, viktima ka pësuar lëndime trupore përçka edhe ka pranuar tretman mjekësor.

Policia e Kosovës njofton se i dyshuari për këtë rast nuk është arrestuar ende, dhe i njëjti është në kërkim policor.

Prizren 04.08.2023-14:00. Raportohet se viktima femër kosovare ka pësuar lëndime trupore të shkaktuara nga i dyshuari mashkull  kosovar me të cilin ka bashkëjetuar. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. I dyshuari është në kërkim të njësitit  policor. Në konsultim me prokurorin rasti iniciohet si më lartë.” thuhet në njoftimin e policisë.

ISEFERI SH.P.K. Prodhim Zona Industriale-Shirokë, 23000 Suharekë,
Kosovë
Reklama R-Sharm Reklama/Shtyp Rr. Brigada 123, Shirokë - Suharekë,
Kosovë
Prime Led Sh.p.k Marketing / Web Brigada.123,
Kosovë
Fabrika e Mobileve "TE NASERI" Prodhim Zona Industriale, Shirokë, Suharekë,
Kosovë
Arkitekturë dhe Dizajn
Architecture/ Interior Design
Suharekë4 vende101 ditë

New Born Master

Kualifikohu për KODIN 95 në Maribor-Slloveni për kategorinë C, CE, D!

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë sot dhe paguaj me këste deri në 12 MUAJ.

New Born Agency

Fluturime direkte nga Ljublana në Prishtinë dhe anasjelltas!

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë deri në 10,000 € me mundësi pagese deri në 36 muaj.
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë