Një femër godet me veturë një këmbësor në Prizren, viktima dërgohet në spital

19.07.2023

Një aksident trafiku me lëndime ka ndodhur të martën në fshatin Serbicë e Poshtme në Prizren. Policia e Kosovës ka njoftuar se një femër derisa ishte duke e drejtuar automjetin e saj, nga pakujdesia ka goditur një këmbësor. Viktima (i mitur) si pasojë e goditjes ka pësuar lëndime trupore, me ç’rast është dërguar në Spitalin […]

Një femër godet me veturë një këmbësor në Prizren, viktima dërgohet në spital Foto: Ilustrim

Një aksident trafiku me lëndime ka ndodhur të martën në fshatin Serbicë e Poshtme në Prizren.

Policia e Kosovës ka njoftuar se një femër derisa ishte duke e drejtuar automjetin e saj, nga pakujdesia ka goditur një këmbësor.

Viktima (i mitur) si pasojë e goditjes ka pësuar lëndime trupore, me ç’rast është dërguar në Spitalin e Prizrenit për tretman mjekësor.

Pas marrjes së mjekimit, viktima është liruar për në shtëpi.

Fsh. Serbicë e Poshtme, Prizren 18.07.2023 – 11:45. E dyshuara femër kosovare deri sa ishte duke drejtuar automjetin nga pa kujdesia ka goditur këmbësorin mashkull  kosovar i mitur. Viktima është dërguar për tretman mjekësor në Spitalin e Prizrenit dhe më pas lirohet për në shtëpi.” thuhet në njoftimin e policisë.