Kërkohet nga policia një i dyshuar i cili sulmoi fizikisht një tjetër, shkaku i një mosmarrëveshje në trafik

  • 23.01.2023
Kërkohet nga policia një i dyshuar i cili sulmoi fizikisht një tjetër, shkaku i një mosmarrëveshje në trafik

Mosmarrëveshjet mes personave për arsye të ndryshme fatkeqësisht në të shumtën e rasteve përundojnë me sulme fizike, fenomen ky i cili është dhe vazhdon të mbetet sfidë për institucionet e vendit.

Një rast i sulmit fizik është raportuar të dielën në Stacionin Policor në Prizren, raporton SuharekaOnline.

Policia e Kosovës njofton se një mashkull ka kërkuar ndihmë mjekësore pasi që i njëjti pas një mosmarrveshje me një person tjetër është sulmuar fizikisht nga ai.


Sulmi pretendohet të ketë ardhur nga një mosmarrëveshje në trafik të cilët kishin pasur dy personat në fjalë.

Policia e Kosovës ka njoftuar se rasti %shtë duke u hetuar dhe i dyshuari për sulm fizik ku i ka shkaktuar viktimës lëndime trupore është duke u kërkuar.

Rr. Mon Karavidaj, Prizren 22.01.2023 – 15:40. Viktima mashkull kosovar, ka kërkuar ndihmë mjekësor, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje në trafik ishte sulmuar fizikisht nga i dyshuari mashkull kosovar. I dyshuari gjendet në kërkim policor. Rasti është duke u hetuar.” thuhet në njoftimin e policisë.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë