Katër persona të maskuar dhe nën kërcënimin e armës sulmojnë fizikisht dy të tjerë në Prizren

  • 01.02.2023
Katër persona të maskuar dhe nën kërcënimin e armës sulmojnë fizikisht dy të tjerë në Prizren

Dy meshkuj kanë njoftuar në Stacionin Policor në Prizren se janë sulmuar fizikisht nga katër persona të tjerë.

Dy meshkuj nga Prizreni gjatë ditës së martë kanë raportuar se janë sulmuar fizikisht nga katër persona të panjohur të cilët ishin të maskuar dhe të njejtit kanë qenë të maskuar.

Sipas deklaratës së viktimave bëhet e ditur se katër të dyshuarit me masaka nën kërcnimin e revoles kanë sumuar fizikisht pa ditur se përse po sulmohen, raporton SuharekaOnline.


Policia e Kosovës njofton se viktimat si pasoj e sulmit kanë pësuar lëndime trupore për çka edhe kanë pranuar tretman mjekësor.

Poashtu, ata njoftojnë se në lidhje me rastin janë duke u zhvilluar hetime intensive.

Prizren 31.01.2023-23:00. Dy viktimat meshkuj kosovar, kanë njoftuar se për shkaqe të panjohura katër persona të panjohur me maska dhe nën kërcënimin  e revoles i kanë sulmuar fizikisht. Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor.Në lidhje me rastin janë duke u zhvilluar hetime intensive.” thuhet në njoftimin e policisë.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë