Kanosi një femër, arrestohet i dyshuari në Prizren

  • 25.01.2023
Kanosi një femër, arrestohet i dyshuari në Prizren

Rastet e kërcënimeve janë ndër më të shpeshtat që raportohen në Policinë e Kosovës, e ky fenomen mbetet shqetësues për shoqërinë dhe sfidë për institucionet e shtetit.

Një rast i kanosjes është raportuar dje gjatë ditës së martë në Stacionin Policor në Prizren, raporton SuharekaOnline.

Një femër ka raportuar se është kanosur nga një mashkull i dyshuar.


Policia e Kosovë në Prizren ka njoftuar se i dyshuari për kanosje ndaj viktimës është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Prizren 23.01.2023 – 14:00. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar për shkak të dyshimit se kishte kanosur viktimën femër kosovare. Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.” thuhet në raportin e policisë.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë