Kanosi gruan me të cilën është në proces të divorcit, arrestohet prizrenasi

  • 07.02.2023
Kanosi gruan me të cilën është në proces të divorcit, arrestohet prizrenasi

Rastet e kanosjes janë ndër më të shpeshtat që raportohen në Policinë e Kosovës. Poashtu, këto raste janë shqetësuese dhe sfiduese për institucionet e vendit.

Një rast i kanosjës është raportuar të hënën rreth orës 15:00 në Stacionin Policor në Prizren, raporton SuharekaOnline.

Policia e Kosovës në Prizren ka njoftuar se një grua ka raportuar se është kanosur nga ish-bashkëshorti i saj me të cilin është në proces të divorcit.


Poashtu, policia ka njoftuar se i dyshuari për veprën në fjalë është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Prizren 06.02.2023 – 15:00. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar nën dyshimin se ka kanosur bashkëshorten e tij, viktimën femër kosovare me të cilën është në proces të divorcit. Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.” thuhet në njoftimin e policisë.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë