I kishte dërguar mesazhe erotike një vajzës së mitur, identifikohet dhe arrestohet i dyshuari

  • 23.03.2023
I kishte dërguar mesazhe erotike një vajzës së mitur, identifikohet dhe arrestohet i dyshuari

Policia e Kosovës në Prizren ka njoftuar se gjatë ditës së mërkurë është arrestuar një person i dyshuar.

Policia e Prizrenit ka njoftuar se pas një pune hetimore është identifikuar dhe arrestuar një i dyshuar pasi që përmes rrjeteve sociale i ka dërguar mesazhe me përmbajtje erotike viktimës së mitur, raporton SuharekaOnline.

Poashtu është bërë e ditur se rasti kur i dyshuari i kishte dërguar mesazhe erotike vajzës së mitur kishte qenë në periudhën shkurt-mars të vitit 2023.


Ndër tjerash në raportin e policisë thuhet se i dyshuari në dëshminë e tij ka pranuar se i ka dërguar mesazhe erotike viktimës.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë