Bizneset Vende Pune Ofertat

Fshati Peqan mbi 8-të orë pa rrymë

Fshati Peqan mbi 8-të orë pa rrymë

26.12.2018 Ligji

Sigurimi Internacional

Ofertë speciale

Fshati Peqan që nga ora 15:00 ka mbetur pa furnizim me energji elektrike. Kanë kaluar më shumë se 8-të orë që i tërë fshati është në terr total.

Në anën tjetër nga ana e KEDS-it është konfirmuar që ekipet ende nuk kanë arritur të gjejnë vendin e prishjes dhe se po të njëjtit gjenden në teren për të gjetur dhe sanuar dëmin.

“Ekipet e KEDS janë duke punuar në daljen 10kV Peqani që është në prishje nga ora 15:00. Ekipet kanë angazhuar edhe makinën matëse për të gjetur vendin e prishjes. Kërkojmë mirëkuptim nga konsumatorët si dhe falenderojmë ekipet që në këto orë të vona janë duke vazhduar punën në mënyrë që të kthejnë furnizmin sa më parë” thuhet në përgjigjen e KEDS-it.

Situata të tilla na kanë përcjellur gjatë dy muajve të fundit duke u përballur deri në 11 orë pa energji elektrike.

Sigurimi Internacional Sigurime Brigada 123,
Kosovë
Prime Led Sh.p.k Marketing / Web Brigada.123,
Kosovë
BeeApiterapia Tjera Terrnje-Suharek,
Kosovë
SuharekaOnline Media Rr. Brigada 123, pn, 23000 Suharekë,
Kosovë
Arkitekturë dhe Dizajn
Architecture/ Interior Design
Suharekë4 vende101 ditë

New Born Agency

Fluturime direkte nga Ljublana në Prishtinë dhe anasjelltas!

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë sot dhe paguaj me këste deri në 12 MUAJ.

New Born Master

Kualifikohu për KODIN 95 në Maribor-Slloveni për kategorinë C, CE, D!

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë deri në 10,000 € me mundësi pagese deri në 36 muaj.
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë