Bizneset Vende Pune Ofertat

Enver Shabani: Suhareka me plan operativ për hapjen e rrugëve, ky është numri kujdestar në rast nevoje!

Enver Shabani: Suhareka me plan operativ për hapjen e rrugëve, ky është numri kujdestar në rast nevoje!

09.01.2019 Ligji

I kontaktuar në orët e mbrëmjes nga SuharekaOnline Drejtori i Shërbimeve Publike, z.Enver Shabani ka njoftuar se të gjitha rrugët në tërë territorin e Komunës së Suharekës janë të kalueshme dhe se vazhdimisht është duke u punuar në mirëqenien e qytetarëve.

Z.Shabani njoftoi se në mbrëmje është mbajtur një takim me Kryetarin e Komunës së Suharekës, Z. Bali Muharremaj dhe Zëvendësministrin e Ministrisë së Infrastrukturës, z.Idriz Selimaj.

Sipas drejtorit është kërkuar ndihmë edhe nga Ministria për kripë, gjithashtu në këtë takim është kërkuar nga kompania Famis që 2 kamionë të jenë kujdestarë që gjatë natës të bëjnë intervenime në të gjithë territorin e Suharekës.

Për të gjithë ata që ju duhet ndihmë gjatë qarkullimit ose kanë probleme Z.Enver Shabani tha se si numër kujdestar mund të përdoret numri 112.

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë sot dhe paguaj me këste deri në 12 MUAJ.
Sigurimi Internacional Sigurime Brigada 123,
Kosovë
ISEFERI SH.P.K. Prodhim Zona Industriale-Shirokë, 23000 Suharekë,
Kosovë
Nails by Teuta Tjera Rr. Brigada 123, Sheshi, Suharekë,
Kosovë
Kompania e pastrimit JOKER Tjera Suharekë,
Kosovë
Arkitekturë dhe Dizajn
Architecture/ Interior Design
Suharekë4 vende28 ditë

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë deri në 10,000 € me mundësi pagese deri në 36 muaj.

New Born Master

Kualifikohu për KODIN 95 në Maribor-Slloveni për kategorinë C, CE, D!

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë sot dhe paguaj me këste deri në 12 MUAJ.
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë