Bizneset Vende Pune Ofertat

Arrestohet nga policia një person pasi u kap me 4.74 gram heroinë, lirohet nga prokuroria

Arrestohet nga policia një person pasi u kap me 4.74 gram heroinë, lirohet nga prokuroria

28.07.2023 Ligji

New Born Agency

Fluturime direkte nga Ljublana në Prishtinë dhe anasjelltas!

Policia e Kosovës ka arrestuar një person të dyshuar për posedim të narkotikëve.

Policia e Kosovës në Prizren ka njoftuar se dje gjatë ditës së enjte ka arrestuar një person të dyshuari, pasi tek i njëjti gjatë një kontrolli ka gjetur dhe konfiskuar 4.74 gram substancë narkotike e cila dyshohet të jetë e llojit heroinë, raporton SuharekaOnline.

Policia poashtu, ka njoftuar se për rastin në fjalë është njoftuar edhe prokurori i shtetit ku pas intervistimit me vendim të tij i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.

Prizren 27.07.2023, 21:00. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që te i njëjti gjatë kontrollit është gjetur dhe konfiskuar substancë e dyshuar narkotike e llojit heroinë me peshë rreth 4.74 gram. Pas intervistimit me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.” thuhet në njoftimin e policisë.

Hallka Marketing Agency Marketing / Web Rr. Brigada 123, 23000 Suharekë,
Kosovë
PRIMA QERAMIKA Tjera Shirokë, Suharekë,
Kosovë
Sigurimi Internacional Sigurime Brigada 123,
Kosovë
New Born Master Arsim dhe Edukim Rruga Xhavit Sylaj p.n.,
Kosovë
Arkitekturë dhe Dizajn
Architecture/ Interior Design
Suharekë4 vende94 ditë

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë sot dhe paguaj me këste deri në 12 MUAJ.

New Born Master

Kualifikohu për KODIN 95 në Maribor-Slloveni për kategorinë C, CE, D!

New Born Agency

Fluturime direkte nga Ljublana në Prishtinë dhe anasjelltas!

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë deri në 10,000 € me mundësi pagese deri në 36 muaj.
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë