Aksidentohen dy vetura në Prizren, lëndohen 5 persona

  • 02.01.2023
Aksidentohen dy vetura në Prizren, lëndohen 5 persona

Një aksident trafiku ka ndodhur gjatë ditës së dielë në Prizren.

Policia e Kosovës në Prizren ka njoftuar se gjatë ditës së dielë rreth orës 12:05 dy vetura me targa vendore janë aksidentuar, raporton SuharekaOnline.

Poashtu, policia ka njoftuar se si pasojë e aksidentit janë lënduar 5 persona, drejtuesi i njërës veturë dhe 4 pasagjer.


Tutje bëhet e ditur se si pasojë e lëndimeve të aksidentuarit kanë pranuar tretman mjekësor dhe më pastaj janë liruar për në shtëpi.

Rr. Ismajl Kryeziu, Prizren 01.01.2023 – 12:05. Ka ndodhë një aksident trafiku me lëndime ku të përfshirë kanë qenë dy automjete te udhëtarëve me targa vendore dhe me drejtues meshkuj kosovar. Si pasojë e aksidentit, lëndime kanë pësuar njëri vozitës dhe katër pasagjerët te cilët pas marrjes së ndihmës mjekësore janë liruar për në shtëpi.” thuhet në raportin e policisë.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë